KS Sporting Łaskarzew - strona oficjalna

8. Bear Team 3 minus
9. S-Team 0 minus
10. Działki 0 minus

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sporting Łaskarzew ŁLP 8:4 Działki
2012-09-29, 17:00:00
    relacja »

Granaty Łaskarzew 3:1 Cel Helenów
Epepepe 3:8 Baloteli Team
Sporting Łaskarzew ŁLP 8:4 Działki
Dream Team 7:6 S - Team
Wil - Sad WIlga 7:3 Bear Team

Za nami II kolejka ŁLP

• autor: hawk_1985, 2012-09-30 11:35

Po drugiej kolejce Łaskarzewskiej Ligi piłkarskiej uzyskaliśmy kilka odpowiedzi na ważne pytania, a mianowicie wyłoniło się kilku faworytów.

Wiele spotkań stało na bardzo wysokim poziomie.  Padł rekord zdobytych goli, gdyż w pięciu spotkaniach oglądaliśmy ich aż 50. Najwięcej w meczu S – Team z Dream Teamem, bo aż 13. Najmniej w potyczce Cel Helenów z Granatami Łaskarzew (tylko 4). W klasyfikacji Najlepszych strzelców nadal świetnie poczyna sobie Marek Wichowski (Dream Team), który do swojego konta dorzucił kolejne cztery trafienia. Warto dodać, że nowym arbitrem ligi został Cezary Jóźwicki.

W pierwszym pojedynku piątkowego wieczoru stanęły naprzeciw siebie drużyny Epepepe, a także Baloteli Team. W pierwszej kolejce zespól Epepepe pewnie pokonał Sporting Łaskarzew 3:1, natomiast Baloteli Team okazał się nieco słabszy niż Granaty Łaskarzew.  Wydawać się mogło, że mecz drugiej  kolejki powinien być bardzo wyrównany, ale nic bardziej mylnego. Pomimo niezłej gry Epepepe uległo aż 3 do 8.

EPEPEPE 3 – 8 BALOTELI TEAM

Bramki: Przybysz Marcin x 3 (Epepepe)

Kaczyński Sebastian x 4, Cichcecki Tomasz, Świder Rafał x 2, Skrzypiec Maciej (Baloteli Team)

Składy:

Epepepe: Kwiatkowski Bartosz, Brojek Paweł, Brojek Szymon, Rybicki Grzegorz, Mucha Przemysław, Jamnicki Paweł, Guzewicz Konrad, Przybysz Mracin, Alot Bartłomiej, Balas Artur, Kopik Kamil, Alot Dominik

Baloteli Team: Krawczyk Artur, Kaczyński Sebastian, Kaczyński Albin, Cichcecki Tomasz, Świder Rafał, Skrzypiec Maciej, Pawlik Przemysław, Poświata, Przemysław

Kary: brak

Piłkarz meczu: Kaczyński Sebastian (Baloteli Team)

W kolejnym meczu zmierzyły się ekipy Cel Helenów z Granatami Łaskarzew.  Po bardzo wyrównanym spotkaniu nieco lepsi okazali się piłkarze Granatów Łaskarzew, którzy bezwzględnie wykorzystali słabe punkty rywali.

CEL HELENÓW 1 – 3 GRANATY ŁASKARZEW

Bramki: Wiśnioch Michał (Cel Helenów)

Narojczyk Kamil, Narojczyk Piotr x 2 (Granaty Łaskarzew)

Składy:

Cel Helenów: Kondej Damian, Czyżewski Dawid, Wróbel Maciej, Czyżewski Konrad, Wiśnioch Michał

Granaty Łaskarzew: Dudkowski Patryk, Zawadka Eryk, Sobieska Filip, Żak Tomasz, Winek Tomasz, Narojczyk Kamil, Narojczyk Piotr, Ochalski Rafał, Jaworowski Marcin

Kary: brak

Piłkarz meczu: Narojczyk Kamil (Granaty Łaskarzew)

Trzeci mecz w swym przebiegu był pełen dramaturgii. S-Team strzelił trzy pierwsze gole i wydawało się, że pewnie zwycięży Dream Team. Szybko okazało się, że to tylko złudzenie. Dream Team z każdą minutą gry rozkręcał się coraz bardziej i wygrał mecz, który wydawał się być już stracony 7 do 6.

S-TEAM 6 – 7 DREAM TEAM

Bramki: Kurach Kamil, Dębek Mateusz x 2, Poświata Mateusz x 2, Paśnicki Damian (S-Team)

Sobieska Marcin (K), Bukowski Paweł, Luśnia Andrzej, Wichowski Marek x 4 (Dream Team)

Składy:

S-Team: Jóźwicki Jakub ,Kurach Kamil, Jankowski Krzysztof, Sionek Robert, Dębek Mateusz, Sionek Arkadiusz, Sionek Emil, Konopacki Mateusz, Poświata Łukasz, Galiński Sweryn, Paśnicki Damian

Dream Team: Sobieska Marcin, Szczypek Wojciech, Bukowski Paweł, Guzewicz Stanisław, Niewczas Michał, Luśnia Andrzej, Wichowski Marek, Niewczas Mariusz, Paśnik Jacek, Kliczek Przemysław

Kary: brak

Piłkarz meczu: Poświata Łukasz (S-Team)

Przed meczem wydawało się, że faworytem tego spotkania są Działki, które w I kolejce minimalnie uległy drużynie Beer Team. Od początku jednak mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Z biegiem czasu coraz większą przewagę zdobywał Sporting, który dokumentował to kolejnymi golami. W zespole Działek widać było brak Pawła Walickiego, który we wcześniejszym spotkaniu był motorem napędowym ofensywnych akcji drużyn z Działek. Niestety poważnej kontuzji nabawił się Łukasz Gugała.

SPORTING ŁASKARZEW 8 – 4 DZIAŁKI

Bramki: Majewski Łukasz x 3, Sierański Marek x 3, Wójcik Daniel x 2 (Sporting)

Wytrychowski Michał x 4 (Działki)

Składy:

Sporting: Szczęśniak Kamil, Majewski Łukasz, Larkiewicz Michał, Sierański Marek, Wójcik Daniel, Rybicki Cezary, Korgol Dawid

Działki: Gugała Rafał, Gugała Łukasz, Purgal Wojciech, Flisek Adam, Wytrychowski Michał, Tomala Armin, Majcher Sylwester, Kozikowski Emil, Włodarczyk Paweł

Kary: Sierański Marek (ŻK + 2 min), Rybicki Cezary (ŻK + 2 min) – (Sporting)

Kozikowski Emil (ŻK + 2 min) – (Działki)

Piłkarz meczu: Wójcik Daniel (Sporting)

W ostatnim pojedynku zagrały ze sobą Beer Team z  Wil - Sad Wilga. Trudno było tu upatrywać faworyta. Oba zespoły wygrały swoje mecze w ostatni piątek, więc mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie. Okazało się jednak, że w lepszej dyspozycji piątkowego wieczory była ekipa z Wilgi.

BEER TEAM 3 – 7 WIL – SAD WILGA

Bramki:Ekert Mateusz, Ekert Jakub x 2 (Beer Team)

Szczepański Kacper, Żyłka Adrian, Parol Wojciech, Winek Bartłomiej x 4 (Wil-Sad Wilga)

Składy:

Beer Team:Kondej Marcin,Sosńówka, Łukasz, Ekert Mateusz, Ekert Jakub, Borkowski Wojciech, Borkowski Mateusz, Korycki Grzegorz, Żak Waldemar, Pawelec Tomasz

Wil-Sad Wilga: Jeziorak Rafał, Kwiatkowski Paweł, Szczepański Kacper, Żyłka Adrian, Parol Wojciech, Parol Przemysław, Winek Bartłomiej, Filiks Maksymilian, Mikulski Mateusz

Kary: Parol Przemysław (ŻK + 2 min) – (Wil-Sad Wilga)

Piłkarz meczu: Winek Bartłomiej (Wil-Sad Wilga)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sporting Łaskarzew 1:5 Płomień Górki
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. grzonek 207